Ataköy'de Veteriner Kliniği Arayanlara Uzman Çözüm !

Evcil hayvanınızın canını emanet edeceğiniz veteriner hekimi seçerken aklınızda soru işareti kalmaması için sizlere Petiatri Veteriner Kliniğinin sağladığı olanaklardan bahsedeceğiz.Ataköy Bakırköy'ün 15 mahallesinden biridir.Kliniğimize gelecek minik dostlarımız Petiatri Kliniğinde Cerrahi Uzman Doktor Zafer Doğan'a emanet olacaktır.

Ek Bağlantı: Uzman Doktor Dr.Zafer Doğan Kimdir ?

Ek Bağlantı: Küçükçekmece ilçesinde oturuyor ve Veteriner Kliniği arıyorsanız 

Petiatri Kliniği İle Çözümler !

Petiatri Kliniği kedi,köpek,kuş,egzotik canlılar ... kısaca aklınıza gelebilecek tüm canlı türlerine sağlık hizmeti vermektedir.Hizmet verdiğimiz başlıca hayvan türleri ;
  • Kedi
  • Köpek
  • Muhabbet Kuşu
  • Kaplumbağa
  • Tavşan
  • Maymun
  • Guinea Pig
  • Papağan 

​Kliniğimize gelen dostlarımıza verdiğimiz hizmetler doğrultusunda aldığımız geri dönüşler şeffaf şekilde Google Yorumlar sayfasında listelenmektedir.Bu yorumlara müdahale söz konusu değildir.Doğrudan kullanıcılar tarafından yapılmaktadır.Petiatri Veteriner Kliniğimizin yorumlarını incelediğimizde birbirinden değerli yorumları görüyoruz.Sadece Ataköy Veteriner Kliniği arayıp kliniğimize gelen kişiler değil , tüm misafirlerimiz %92'nin üzerinde olumlu dönüş yapmıştır.

 
Adres Tarifi : Ataköy 'e 2.7 km* mesafede yer alan kliniğimize ulaşmak için Sahil yolundan Yeşilyurt tabelasını takip ederek, Acıbadem İnternational veya Çınar Otele ulaştığınızda kesişim bölgesinde Petiatri Veteriner Kliniği 'ni göreceksiniz. Yeşilyurt İstanbul Caddesi üzerinde yer alan kliniğimiz Yeşilyurt Polat Rönesans Otele  1 dk. (190 metre), Yeşilyurt Spor Kulübüne ise araba ile 3 dk (710 metre) uzaklıktadır. Ataköy 'e en yakın mesafede, Cerrahi Uzm. Dr. bulunan Veteriner Kliniği olarak hizmet vermekteyiz. Acil ve diğer tüm klinik işlemlerde Can dostlarınızı güvenle emanet edebilirsiniz.  Ayrıntılı yol tarifi ve konum bilgisi için aşağıda yer alan telefon numarasından bilgi alabilirsiniz.
Not : Ataköy 'den Petiatri Veteriner Kliniği 'ne ulaşmak için belirtilen mesafede Ataköy A plus AVM gözönünde bulundurulmuştur. 
İletişim : 0212 662 0066

 

Hangi Saatler Çalışmaktayız ?

Çalışma Günleri Çalışma Saatleri
Pazartesi 09:00 - 20:00
Salı 09:00 - 20:00
Çarşamba 09:00 - 20:00
Perşembe 09:00 - 20:00
Cuma 09:00 - 20:00
Cumartesi 09:00 - 20:00
Pazar 09:00 - 20:00