Petiatri Veteriner Kliniği Bakırköy ilçesi ve çevresinde Uzman Veteriner Hekim ihtiyacı göz önünde bulundurularak hizmete girmiştir.

Tam donanımla hizmet vermekte olan kliniğimizde Kedi, Köpek, Muhabbet Kuşu , Papağan , Guinea Pig , Kaplumbağa , Tavşan , Maymun ve diğer egzotik can’lara hizmet verilmektedir.

Konum olarak: Yeşilyurt ve Yeşilköy mahallelerinin birleştiği bölgede, Acıbadem International Hastanesi ve Çınar Otelin kesiştiği noktada yer almaktadır. Yeşilköy İstanbul Caddesi üzerinde yeralan kliniğimiz Yeşilyurt Polat Rönesans Otele 1 dk. (190 metre), Yeşilyurt Spor Kulübüne ise  3 dk (710 metre) uzaklıktadır. Ayrıca Ataköy ‘e* 2,7 km, Florya ’ya* 3,3 km ve Bakırköy ‘e* 3,8 km mesafede bulunmaktadır.

Yeşilyurt , yeşilköy , ataköy ve florya 'da Cerrahi Uzm. Dr. bulunan tek Veteriner Kliniği olarak hizmet vermekteyiz. Acil ve diğer tüm Klinik işlemlerde Can dostlarınızı güvenle emanet edebilirsiniz. Ayrıntılı yol tarifi ve konum bilgisi için aşağıda yer alan telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

*Ataköy : A plus AVM, Florya : Aqua Florya  ve Bakırköy : Bakırköy Galeria AVM mesafeleri göz önünde bulundurularak hesaplanmıştır.